Filmowanie wesel

Do każdej wykonywanej przeze mnie pracy podchodzę z pasją i pełnym zaangażowaniem. Filmując wesele, zachowuje obraz i dźwięk, panującą atmosferę wyjątkowego dnia ślubu, Waszej radości, miłości i emocji.  Zawsze możesz liczyć na moje propozycje, staram się doradzić i słuchać. Moim celem jest, aby film nakręcony przeze mnie cieszył przez długie lata i był piękną pamiątką dla całej rodziny. Zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz na spotkanie połączone z prezentacją w celu szczegółowego omówienia pakietów i Waszych oczekiwań. Przyjmuję zlecenia lokalnie na terenie Chojnic, Człuchowa oraz z całego kraju.

Tutaj znajdziesz częste pytania oraz odpowiedzi na temat mojej pracy.


kontakt: 662 288 911, e-mail: axelvideo@onet.pl

PAKIET I PAKIET II PAKIET III PAKIET IV
ok. 30 min. filmu ok. 40 min. filmu ok. 90 min. filmu ok. 120 min. filmu
film z ceremonii ślubnej film z ceremonii ślubnej  przygotowania przygotowania
życzenia po ceremonii życzenia film z ceremonii ślubnej film z ceremonii ślubnej
DVD lub plik Mp-4 pierwszy taniec życzenia życzenia
  DVD lub plik Mp-4 pierwszy taniec pierwszy taniec
    reportaż z wesela do 1:00 reportaż z wesela do 1:00
    klip  film plenerowy
    do wyboru DVD , Blu-ray,
 plik Mp-4
klip 
      do wyboru DVD,Blu-ray, plik Mp-4


FILMOWE - dodatki

Oprócz pakietów oferuję możliwość filmowania:

Klip - zwiastun

To nic innego jak kilkuminutowy film z wesela w filmowym skrócie z dopasowanym podkładem muzycznym, dokładnie zmontowany często nazywanym teledyskiem ślubnym. Zazwyczaj trwa od 5-10 minut.

Co zawiera film?

Przede wszystkim wstęp czyli czołówkę i zakończenie. Ujęcia są montowane w jedną całość, tak aby był ciekawy i zawierał ważniejsze momenty.

Technologia

Nagrywam w Full HD za pomocą lustrzanki oraz kamery Canon. Dodatkowo używam do stabilizacji obrazu kamery stabilizator Glidecam, do ciekawych ujęć slidera Slidekamera. Dźwięk jest nagrywany za pomocą profesjonalnego rejestratora dźwięku Zoom H4n. Dzięki temu urządzeniu dźwięk jest bardzo czysty, a głos w kościele wyraźny.