Kamerzysta i fotograf na wesele w duecie

Poznaj naszą dwójkę! Dwie różne osobowości :) Chociaż znamy się parę lat, to dopiero od 2016 roku postanowiliśmy uściślić współpracę łącząc filmowanie z fotografią. Pomysł pojawił się zupełnie przypadkiem. Jak? Po prostu od pierwszego zlecenia na którym byliśmy razem. Wspólna praca i koordynacja przebiegła znakomicie. Kilkukrotnie w ciągu paru lat spotkaliśmy się ponownie na ślubach. Jakby nie patrzeć był to powód, który przyczynił się do powstania duetu. Po co? Główną ideą dla nas jest chęć stworzenia obrazów o dwóch rożnych spojrzeniach. Czego efektem jest jakość Waszej pamiątki jaką jest film i zdjęcia. Przecież nikt z nas nie wykonuje dwóch rzeczy naraz z dobrym skutkiem. Tym samym pragniemy zaoferować wysoką jakość usług. Realizując materiał ślubny próbujemy uchwycić każdy moment, starając się przy tym kreować własny styl i czerpać korzyści z naszej pasji. Mimo tego, że czasami mamy inne wizje to dyskutujemy nad ich wdrażaniem, co wpływa pozytywnie na efekt końcowy. Niewątpliwie wspólne działania są trudniejsze lecz cały czas zgrywamy się coraz bardziej. My po prostu to lubimy :) Dodajmy, że pracujemy zarówno razem jak i osobno.
Zapraszamy na wspólną prezentację, zaoszczędzisz czas, a być może to właśnie nas szukaliście na Wasz ślub.

JACEK SYNAK

KAMERZYSTA | www.axelvideo.pl

Wielbiciel dobrych filmów i dobrej muzyki. Uzdolniony filmowiec. Człowiek o niebywałym wyczuciu chwili. Sprawca wielu radości wśród swoich klientów. Wyróżnia się pracowitością i dążeniem do celu w tym co robi. Kręcenie filmu sprawia mu ogromną satysfakcję.  Sprzęty video są jego ulubionymi gadżetami.

KRYSTIAN PROCHOWSKI

FOTOGRAF | www.jedenmoment.pl

Uśmiechnięty i dowcipny. Już od czasów szkolnych przejawiał zdolności artystyczne. Zdobywca nagród w konkursach graficznych. Ambitny, z wieloma pomysłami naraz. Fotografuje bo sprawia mu to frajdę i z tego, co się dowiedział, jego zdjęcia podobają się też innym. Maniak nowinek związanych z fotografią oraz internetem. Lubi ludzi otwartych. Uwielbia wyzwania :)